ANKARA POLATLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA KALKINMA AJANSI İLE “EĞİTİMDE BİT ENTEGRASYONU (DİJİTAL TEKNOLOJİDE EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ)” PROTOKOLÜ İMZALANDI

ANKARA KALKINMA AJANSI İLE “EĞİTİMDE BİT ENTEGRASYONU (DİJİTAL TEKNOLOJİDE EĞİTİCİLERİN EĞİTİMİ)” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Ankara Kalkınma Ajansı’ndan bir projemizin daha geçmesiyle imza atmaya hak kazandık. Ankara Kalkınma Ajansı’nın 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan “Eğitimde Bit Entegrasyonu (Dijital Teknolojide Eğiticilerin Eğitimi)” projesi için imzalar atıldı. Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülecek eğitim programı ile okul öğretmenleri Dijital Teknoloji eğitimi alacak.

 

Proje kapsamında, öğretmenlere dijital eğitim konusunda verilecek eğitim ile öğretmenlerin; bilgi iletişim teknoloji araçlarını uzaktan eğitim sistemi ve internet üzerinden erişilebilen etkili ders içerikleri hazırlayabilmeleri amaçlanıyor. Hazırlanacak olan e-içeriklerin Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Portalına yüklenmesi ile Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm kurum ve kişilerin hizmetine sunulabilecek içerik bankasının da oluşumuna katkı sağlanması amaçlanıyor.

 

25-01-201825-01-201825-01-2018

Fatih Mahallesi Dolunay Sokak 6/8 Polatlı Ankara - 0312 623 13 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.