ANKARA POLATLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“KISSADAN HİSSE GÖNÜL SOHBETLERİ KISA FİLM YARIŞMASI” PROTOKOLÜ İMZALANDI

“KISSADAN HİSSE GÖNÜL SOHBETLERİ KISA FİLM YARIŞMASI” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Çocuk Dostu Şehir Ankara Projesi kapsamındaki “Kıssadan Hisse Gönül Sohbetleri” temalı öğretmenler arası kısa film yarışmasının düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi adına Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında protokol imzalandı.

Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğini yapacak olduğu yarışmanın amacı; kuşaklar arası dayanışmayı güçlendirmek, bir kültür hazinesi olan yaşlılarımızın çocuk ve gençlerimizle bir araya gelip onların, hayatımızda büyük yer tutan kültürel değerlerimizin, yaşamlarına ışık tutacak manevi duygularımızın aktarımını sağlayacak etkinlikler düzenlemek;  bu vesile ile milli ve manevi değerlerini bilen ve bu değerlere önem veren bir nesil oluşturulmasına katkı sağlamaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm resmi ve özel anaokulu, ilköğretim (ilkokul-ortaokul) ve ortaöğretim (lise) öğretmenleri yarışmaya katılabileceklerdir.

Protokol, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Muzaffer GÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Alican KILIÇ tarafından imzalandı. Protokol imza töreninde konuşan İl Müdür Yardımcısı Muzaffer GÜL ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Alican KILIÇ, protokolün ilçemize ve Ankara’mıza hayırlı olmasını temenni ettiklerini, tüm öğretmen arkadaşlarımızın bu projeye katılarak destek olmalarını beklediklerini ifade ettiler.

Protokolü imzalanan yarışmanın final töreni 9 Mayıs 2018 Çarşamba günü Polatlı’da yapılacaktır.

 

09-02-201809-02-201809-02-201809-02-2018

 

Fatih Mahallesi Dolunay Sokak 6/8 Polatlı Ankara - 0312 623 13 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.