ANKARA POLATLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

POLATLI´DA ENGELLİLER HAFTASI YÜRÜYÜŞÜ

POLATLI´DA ENGELLİLER HAFTASI YÜRÜYÜŞÜ

      

Polatlı’da “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” kutlamaları düzenlenen yürüyüş ile başladı.
Cemil Meriç Engelsiz Hayat merkezinde başlayan yürüyüşe İlçemiz Kaymakamı Sayın Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hayri Doğruel ,Türkiye Beyazay Derneği Polatlı Şube Başkanı Ziya Suluyer, engelli çocuklar ve aileleri katıldı. Düzenlenen yürüyüş Cumhuriyet Meydanında son bulurken, burada etkinlikler devam etti.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımının gösterisinin ardından Beyazay Derneği Polatlı Şube Başkanı Ziya Suluyer günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Ardından Polatlı Kent Konseyi engelli meclisi başkanı Hatice Kabasakal bir konuşma yaptı.Belediye başkanımız Sayın Mürsel Yıldızkaya da günün önemini belirten bir konuşma yaptılar.
Özel Rehabilitasyon merkezi ve Huzur evi iş okulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler ilgiyle izlenirken Abdullah Çalık isimli öğrencimizin okuduğu “Sakarya” şiiri meydanı dolduran kalabalıktan çok büyük alkış aldı. Emeği geçen herkese teşekkür.


 

Fatih Mahallesi Dolunay Sokak 6/8 Polatlı Ankara - 0312 623 13 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.